Головна Продукція Новини Прайс-лист Послуги Акції Контакти Форми оплати
 
 
 
Ціна на продукцію та послуги
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Товарний бетон і розчини
товарний бетон рядовий без хімічних домішок
товарній бетон рядовий з хімічними домішками
гідротехнічний бетон
бетон для підлоги
керамзитобетон
цементний розчин
Фундаментні блоки (ФБС)
Залізобетонні вироби
Палі забивні
Перетинки
Сходові марші (ЛМ)
Сходові площадки (ЛП)
Сходи
Залізобетонні колодязі діаметр 1,0, 1,5, 2,0
Дорожні плити
Бордюри
Плитка тротуарна і поребрик
Панелі огорожі (П - 6 Ва)
Прогони
Плити балконні індивідуально за кресленнями замовника
Септик для індивідуальної каналізації
септик залізобетонний 4 м3
септик залізобетонний 5 м3
резервуар для води 3м3
горловина з/б діаметр 0,7 м
Гідротехнічні вироби для берегів та гідротехнічних споруд
палі шпунтові для гідротехнічних споруд
палі мостові для гідротехнічних споруд
палі анкерні для гідротехнічних споруд
Елементи підпірних стін ОГ
Тюбінг
Збірний залізобетонний спуск
Супутні матеріали
сітка цегляної кладки
каркаси арматурні
закладні деталі
щебінь
цемент
пісок
керамзит
Доставка

 ukraine

 

 

Фундаментні блоки

ukladka-fundamenta-iz-blokov-fbsДля міцної основи будь-якої будівлі, незалежно від того промислова вона чи житлова, потрібен фундамент. При будівництві слід обов,язково враховувати тип фундаменту, який залежить від багатьох факторів: це вид матеріалу і землі, та розмір споруди.

Сьогодні найбільш відомим виробом для облаштування фундаменту є залізобетонні фундаментні блоки, які легко замовити саме на цьому сайті. Наш будівельній матеріал призначений для надійного зміцнення базису любого приміщення.

Переваги продукції заводу «Поліськсільбуд»!

Наші блоки вироблені із міцного бетону.

Вони мають каркас із монтажної арматури.

Вироби на вигляд, як паралелепіпеди, які оснащені металевими петлями та мають спеціальні пази. По-перше, це зручно для транспортування, по-друге, в пази під час монтажу заливають бетонний розчин, що надає ще більшої монолітності фундаменту.

Крім того, вартість блоків для фундаменту у нас дуже приваблива!

Але на цьому переваги не закінчуються! Фундаментні блоки від «Поліськсільбуд» витримують значні навантаження. Вони не гниють, їм не fbsзагрожує корозія навіть тоді, коли ФБС знаходяться глибоко в землі.

Не варто навіть думати про деформацію продукції! Нашим виробам вона не загрожує, бо їм притаманна міцність, вони не пропускають води, витримують значні коливання температур. І не важливо, де саме використовується цей будівельний матеріал, він завжди тримає високу марку!

Пропонуємо широкий асортимент!

Большой-вес-блоков-ФБСУ нас ви зможете придбати фундаментні блоки різні за типами та розмірами, звичайні та у вигляді стрічки, під рекламний щит та опорні подушки. Зазирніть до Каталогу і ви неодмінно знайдете ту продукцію, яка потрібна саме вам!

Ми пропонуємо товар з різним коефіцієнтом міцності при стисканні, з декількома рівнями морозостійкості та іншими відмінними експлуатаційними особливостями.

Ми оперативно транспортуємо замовлені у нас товари, ми застосовуємо персональний підхід до кожного клієнта!

 

 
Контакти:
м. Київ, пр. С Бандери, 11
Тел. 468-60-15, 464-49-14