Головна Продукція Новини Прайс-лист Послуги Акції Контакти Форми оплати
 
 
 
Ціна на продукцію та послуги
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Товарний бетон і розчини
товарний бетон рядовий без хімічних домішок
товарній бетон рядовий з хімічними домішками
гідротехнічний бетон
бетон для підлоги
керамзитобетон
цементний розчин
Фундаментні блоки (ФБС)
Залізобетонні вироби
Палі забивні
Перетинки
Сходові марші (ЛМ)
Сходові площадки (ЛП)
Сходи
Залізобетонні колодязі діаметр 1,0, 1,5, 2,0
Дорожні плити
Бордюри
Плитка тротуарна і поребрик
Панелі огорожі (П - 6 Ва)
Прогони
Плити балконні індивідуально за кресленнями замовника
Септик для індивідуальної каналізації
септик залізобетонний 4 м3
септик залізобетонний 5 м3
резервуар для води 3м3
горловина з/б діаметр 0,7 м
Гідротехнічні вироби для берегів та гідротехнічних споруд
палі шпунтові для гідротехнічних споруд
палі мостові для гідротехнічних споруд
палі анкерні для гідротехнічних споруд
Елементи підпірних стін ОГ
Тюбінг
Збірний залізобетонний спуск
Супутні матеріали
сітка цегляної кладки
каркаси арматурні
закладні деталі
щебінь
цемент
пісок
керамзит
Доставка

 ukraine

 

 

Розчини цементні (гарцовка)

Наш завод виготовляє високоякісні цементні розчини тільки на сучасному обладнанні і у відповідності з вимогами стандарту. Крім того, у нас вони представлені у різноманітному асортименті. Якщо ви вже знаходитесь на нашому сайті, то ми саме той постачальник, який вам потрібен! Чому?

На підприємстві дуже суворо контролюється процес виробництва та якість кожної партії матеріалів. Документальний супровід у нас є обов’язковим. Це робить продукцію гарантовано якісною, а співпраця з нами додає клієнтам добробуту.

cementВажливі відомості про гарцовку

Цей порошок являє собою двокомпонентну просту суміш, в основі якої інгредієнти для зв*язування, тобто цемент, і наповнювач, найчастіше пісок. Таке поєднання давно посіло передові позиції і стало найпоширенішим матеріалом на будівельних майданчиках. Суміш застосовувалася більшістю професіональних будівельників, бо її вартість при відмінній якості незначна.                         Тому, не зважаючи на більш нові технології, розчини цементні (гарцовка) не тільки не втратили передових позицій, вони щороку підвищують свій статус.

Застосування та характерні особливості

Гарцовка зазвичай застосовується в штукатурних операціях і кладках, як при зовнішніх, так і при внутрішніх будівельних роботах. Без цього світло-сірого порошку не обійтись при косметичних процедурах кам'яних, дерев*яних, цегляних та бетонних поверхонь, при вирівнюванні стель та стін.

Найважливіше те, що гарцовка має неабиякі переваги в порівнянні зі звичайними цементними розчинами. Дивує її пластичність і стійкість до температурних перепадів, не говорячи вже про ступінь міцності, яка більш ніж на 20 відсотків перевищує звичайні розчини з цементу.

Якщо ви хочете придати своїй оселі чи будь-якому іншому приміщенню бездоганній вигляд, просто встановіть зв*язок з нашим менеджером. На нашому заводі суміш готується тільки після ретельних розрахунків, що в рази підвищує її експлуатаційні характеристики!

 
Контакти:
м. Київ, пр. С Бандери, 11
Тел. 468-60-15, 464-49-14