Головна Продукція Новини Прайс-лист Послуги Акції Контакти Форми оплати
 
 
 
Ціна на продукцію та послуги
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Товарний бетон і розчини
товарний бетон рядовий без хімічних домішок
товарній бетон рядовий з хімічними домішками
гідротехнічний бетон
бетон для підлоги
керамзитобетон
цементний розчин
Фундаментні блоки (ФБС)
Залізобетонні вироби
Палі забивні
Перетинки
Сходові марші (ЛМ)
Сходові площадки (ЛП)
Сходи
Залізобетонні колодязі діаметр 1,0, 1,5, 2,0
Дорожні плити
Бордюри
Плитка тротуарна і поребрик
Панелі огорожі (П - 6 Ва)
Прогони
Плити балконні індивідуально за кресленнями замовника
Септик для індивідуальної каналізації
септик залізобетонний 4 м3
септик залізобетонний 5 м3
резервуар для води 3м3
горловина з/б діаметр 0,7 м
Гідротехнічні вироби для берегів та гідротехнічних споруд
палі шпунтові для гідротехнічних споруд
палі мостові для гідротехнічних споруд
палі анкерні для гідротехнічних споруд
Елементи підпірних стін ОГ
Тюбінг
Збірний залізобетонний спуск
Супутні матеріали
сітка цегляної кладки
каркаси арматурні
закладні деталі
щебінь
цемент
пісок
керамзит
Доставка

 ukraine

 

 

Камінь бортовий

Одним із головних елементів дорожнього будівництва сьогодні є бортовий камінь. Ця вузька, але занадто важка, смуга відокремлює проїжджу частину дороги від тротуару, різноманітних площадок, газонів, місць зупинок громадського транспорту. Камінь укладається в першу чергу там, де висока ступінь транспортного навантаження. В таких випадках дорожній борт спроможній утримувати тротуарну плитку, запобігти розкочуванню асфальту, надати простору дороги завершеного вигляду.

bordiur gradinski

Незамінним камінь бортовій є і в випадках ймовірного наїзду транспорту на елементи огорожі. Висота борту при цьому дозволяє суттєво підняти тротуар над проїжджою частиною.

 Особливості дорожнього бордюру

Найчастіше така продукція виготовляється зі штучного каменю, який випускається декількома способами. Найбільш поширеним є пресування та армування бетону.

 

Так, сухе вібраційне пресування дає можливість точно витримати геометричні форми, а напівсуха суміш, яку використовують в технологічному процесі, забезпечує готовий виріб невеликим вмістом води. Це зменшує чисельність отворів, тим самим збільшуючи термін служби бортового каменю.

kaminКрім того, при використанні цього методу виріб має рівну поверхню, стійку до стирання, можливість широкої кольорової гами. Адже правильний підбір кольору дозволяє каменю виступати в ролі з'єднувального компоненту між такими різними будівельними елементами.

Також, такі бетонні смуги зручні в перевезенні і легко монтуються. Досить до середини висоти занурити їх в землю і просто утрамбувати. Звичайно, дорожній борт триматиметься більш міцно, якщо укласти його на бетонну основу.

 

Але це ще не всі переваги! Камінь бортовий, який ретельно підібраний за кольором і формою, не тільки стоїть на сторожі безпеки дорожнього руху, а й виступає яскравим елементом в ландшафтному дизайні.

 

Ми пропонуємо0301

Компанія «Полісксільбуд» рекомендує широко використовувати такі залізобетонні вироби, як камінь бортовій, бо він має неабиякі переваги:

-          високу ступінь міцності, дякуючи арматурному каркасу і спеціальним маркам бетону

-          високий рівень морозостійкості

-          можливість різних форм і кольорових гам

-          низьку собівартість

 

Очевидно, що камінь бортовий є просто незамінним елементом, якщо ви займаєтесь дорожнім будівництвом або облаштовуєте власну територію.

 

 
Контакти:
м. Київ, пр. С Бандери, 11
Тел. 468-60-15, 464-49-14