Головна Продукція Новини Прайс-лист Послуги Акції Контакти Форми оплати
 
 
 
Ціна на продукцію та послуги
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Товарний бетон і розчини
товарний бетон рядовий без хімічних домішок
товарній бетон рядовий з хімічними домішками
гідротехнічний бетон
бетон для підлоги
керамзитобетон
цементний розчин
Фундаментні блоки (ФБС)
Залізобетонні вироби
Палі забивні
Перетинки
Сходові марші (ЛМ)
Сходові площадки (ЛП)
Сходи
Залізобетонні колодязі діаметр 1,0, 1,5, 2,0
Дорожні плити
Бордюри
Плитка тротуарна і поребрик
Панелі огорожі (П - 6 Ва)
Прогони
Плити балконні індивідуально за кресленнями замовника
Септик для індивідуальної каналізації
септик залізобетонний 4 м3
септик залізобетонний 5 м3
резервуар для води 3м3
горловина з/б діаметр 0,7 м
Гідротехнічні вироби для берегів та гідротехнічних споруд
палі шпунтові для гідротехнічних споруд
палі мостові для гідротехнічних споруд
палі анкерні для гідротехнічних споруд
Елементи підпірних стін ОГ
Тюбінг
Збірний залізобетонний спуск
Супутні матеріали
сітка цегляної кладки
каркаси арматурні
закладні деталі
щебінь
цемент
пісок
керамзит
Доставка

 ukraine

 

 

Плитка тротуарна

            Тротуарна плитка сьогодні являє собою будівельний матеріал, який представляє композит нового покоління. Застосовується вона при мостінні доріжок в саду і тротуарів, приватних дворів та присадибних ділянок, майданчиків та територій біля котеджу.

Надійність та естетика

Plitka-trotuarnaya-365303bСучасну тротуарну плитку здебільшого виготовляють із сипучих сумішей спеціального призначення, які в собі містять елементи склеювання, різноманітні підсилювачі та фарбувальні добавки. Такий склад додає виробу неабиякої міцності, що дає змогу протистояти механічним впливам, а також високому тискові і ударам великої сили. Все це надзвичайно важливо для довговічності і якісних показників дорожнього покриття.

Додаткові переваги плиткі для тротуарів від "Полісксільбуд"!

            Ми розуміємо, що плитка тротуарна – це гарний спосіб виділити серед інших свою вулицю, свій дім, своє місто, зробити його незвичайним, привабливим і затишним. Тому наші вироби різноманітні за вмістом в них бетону, за вагою, за кольором та іншими показниками.

13476148222Але всі вони відрізняються:

Економічністю. Звичайний асфальт, на перший погляд, коштує значно дешевше за плитку. Але її довгий термін експлуатації і простота обслуговування переважають, не кажучи про красу.

           Добротністю. Це міцне покриття здатне витримувати надзвичайні механічні навантаження. Наша плитка тротуарна морозостійка, вона не деформується, не дає тріщин.

           Легкістю проведення ремонтних робіт та догляду. Її достатньо лише полити водою і плитка буде абсолютно чистою. Якщо елементи покриття пошкодились, то досить саме цю ланку просто замінити.

           Чистотою навколишнього середовища. Плитка тротуарна нашої компанії завжди виготовлена без застосування шкідливих речовин для здоров'я людини. Вона навіть на пекучому сонці не випромінює канцерогенів, не має неприємного запаху.

Гарним зовнішнім виглядом. Різноманітність форм і розмірів, кольорової гами і товщини дає можливість наші вироби використовувати для будь-яких потреб.

Обов*язково скористайтесь перевагами! Це грамотне рішення в багатьох ситуаціях!

 
Контакти:
м. Київ, пр. С Бандери, 11
Тел. 468-60-15, 464-49-14