Головна Продукція Новини Прайс-лист Послуги Акції Контакти Форми оплати
 
 
 
Ціна на продукцію та послуги
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Товарний бетон і розчини
товарний бетон рядовий без хімічних домішок
товарній бетон рядовий з хімічними домішками
гідротехнічний бетон
бетон для підлоги
керамзитобетон
цементний розчин
Фундаментні блоки (ФБС)
Залізобетонні вироби
Палі забивні
Перетинки
Сходові марші (ЛМ)
Сходові площадки (ЛП)
Сходи
Залізобетонні колодязі діаметр 1,0, 1,5, 2,0
Дорожні плити
Бордюри
Плитка тротуарна і поребрик
Панелі огорожі (П - 6 Ва)
Прогони
Плити балконні індивідуально за кресленнями замовника
Септик для індивідуальної каналізації
септик залізобетонний 4 м3
септик залізобетонний 5 м3
резервуар для води 3м3
горловина з/б діаметр 0,7 м
Гідротехнічні вироби для берегів та гідротехнічних споруд
палі шпунтові для гідротехнічних споруд
палі мостові для гідротехнічних споруд
палі анкерні для гідротехнічних споруд
Елементи підпірних стін ОГ
Тюбінг
Збірний залізобетонний спуск
Супутні матеріали
сітка цегляної кладки
каркаси арматурні
закладні деталі
щебінь
цемент
пісок
керамзит
Доставка

 ukraine

 

 

Сходи

stupeni lsЗавод залізобетонних виробів "Полісксільбуд" пропонує увазі відвідувачів нашого сайту сходові площадки, марші та сходи. Якість товару відповідає нормам стандарту і ГОСТУ, підтверджується спеціальними паспортами і сертифікатами.

 

49Елементи сходів виготовляються з міцного та морозостійкого важкого бетону. Вся продукція піддається шліфуванню та калібрування і проводиться це на якісному обладнанні. Саме тому вона стійка та комфортна.

 

 

 

 Широкий асортимент та висока якість!             

lestplosch 3У нас можна придбати марші з різним числом сходинок і різної ширини, з площадками та без. Всі вироби зручні при використанні і мають підвищений рівень безпеки.

Збірні конструкції із залізобетону призначені для великопанельних і каркасно-панельних будівель громадського та промислового призначення, житлових будинках, що розташовані як в звичайних районах, так і в сейсмічних.

 

lest-marshВідкрийте Прайс-лист просто зараз і ви обов’язково там знайдете вироби необхідних параметрів з ціновою пропозицією, яка максимально вам підійде. А головне, що наша продукція надзвичайно зносостійка, надійна, довговічна, зручно спроектована, її не важко правильно встановити.

Отже, всі запропоновані компанією продукти справедливо вважаються самими надійними, бо мають нормативну товщину, встановлену марку бетону, арматурний каркас.

Варто ще раз зазначити, що сходові площадки, марші та сходи із залізобетону виробляються на заводі з сучасним обладнання. Важливо і те, що ми завжди дбаємо про естетичний вигляд виробів і максимальний комфорт для майбутніх пішоходів.

Окрім цього, ми велике значення придаємо балкам, адже саме вони грають роль зміцнювача. Завдяки їм сходи спроможні витримувати щодня вагу великої кількості людей.

Наголошуємо, що чітке виконання нами всіх технічних нормативів забезпечує бездоганну і довгу службу сходової продукції.

 
Контакти:
м. Київ, пр. С Бандери, 11
Тел. 468-60-15, 464-49-14